Başkan Zeynep Polat’tan, “Uluslararası farkındalık zirvesi” ne davet
  • n50haber
  • Yerel
  • Başkan Zeynep Polat’tan, “Uluslararası farkındalık zirvesi” ne davet

Başkan Zeynep Polat’tan, “Uluslararası farkındalık zirvesi” ne davet

ABONE OL
30 Mayıs 2022 12:35
Başkan Zeynep Polat’tan, “Uluslararası farkındalık zirvesi” ne davet
0

BEĞENDİM

ABONE OL
öne çıkan görsel altı reklam alanı
satır solu reklam alanı 300x250
mobil reklam alanı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Kadın Erzurum Başkanı Zeynep Polat, 14 Haziran’da İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirecekleri zirveye tüm Erzurumluları davet etti.

paragraf sonrası reklam alanı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Kadın, bugün çatısı altında bulunan 300’den fazla iş insanı kadın üyenin yanında, tüm kadınlara hitap edebilecek bir anlayışla çalışmalarımızı gerçekleştirmeyi hedefleyen bir yapıya sahip olduğunu belirten Polat, “Yeni dönemde Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Kadın olarak iş yaşamından aile hayatına, akademiden sosyal hayata kadar yaşamın her alanına bütüncül ve özgün bir yaklaşım ile yaklaşmayı gaye ediniyor ve çalışmalarımızı bu titizlikle organize etmeye gayret sarf ediyoruz. Bu gaye doğrultusunda değerler zincirimize bir yenisini daha eklemek için 14 Haziran’da İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde Uluslararası Farkındalık Zirvesi International Awareness Summit düzenleyeceğiz.

Uluslararası Farkındalık Zirvesi’nin mottosu ‘ Dönüşüm Bizimle Başlar ’ olarak belirlendi. Bu yıl ilk kez gerçekleştireceğimiz bu zirvede toplumun farklı nedenlere bağlı olarak karşılaştıkları sorunları tespit etmek, mevcut problemlere ışık tutmak için uluslararası arena ile karşılaştırmalı olarak tespit edilen sorunları ele almak, yaşanan problemlerle ilgili farkındalık kazandırmak, sunulan çözüm yolları ile ileriki süreçlerde gerçekleştirilecek politikalar için altyapı oluşturmak ve dolayısıyla var olan yetersizlikleri gidermek için sağlam adımlar atmayı hedefliyoruz.

2022’de gerçekleştireceğimiz Uluslararası Farkındalık Zirvesi’nin temel gayesi; yaş, cinsiyet, sosyo-ekonomik statü, itibar fark etmeksizin toplumun her kesimine hitap etmesi, fayda sağlaması ve toplumsal dönüşümün dinamik bir hızla gerçekleştiği günümüzde faaliyetlerin de hızla ilerlemesi için çalışmalar yürütülmesi, hayata geçirilmesi ve aynı zamanda planlanan projelerin önünün açılmasıdır.

3. paragraf sonrası reklam alanı

Bu minvalde; Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı himayelerinde gerçekleştireceğimiz zirvemizde Girişimcilik ve Dijital, Göç, Çevre ve Sağlık konuları alanında uzman konukların değerli katkıları ile ele alınacak. Bugünün dünyasında hiçbir şeyi dijitalleşmeden ayrı düşünemediğimiz gibi yeni girişimcilik modellerinden de ayrı düşünemiyoruz. Girişimcilik ve Dijital başlığında hem bu alandaki dönüşümü hem girişimcilik örneklerini hem de bu alana yapılacak olan yatırımların ne kadar önemli olduğunu konuşacağız. İkinci olarak yaşadığımız çağı göçler çağı olarak düşünebiliriz. Milyonlarca insan farklı nedenlere bağlı olarak yaşadıkları coğrafyaları terk etmiş durumda. Bu durum sosyal entegrasyon gibi birçok konunun gündemimize girmesine de zemin hazırlıyor” dedi.

paragraf sonrası reklam alanı

Uluslararası Farkındalık Zirvesi’nde göç meselesini küresel ölçekte ele alıp mevcut problemlere nasıl çözümler üretilebileceği üzerine yoğunlaşacaklarını dile getiren Polat; “Çevre ve Sağlık başlığında ise her daim gündemimizde olan meseleleri konuşacağız. Sıfır atık, iklim değişikliği, gıda atık yönetimi gibi konulara ve çevrenin insan sağlığı üzerine etkilerini uluslararası ölçekte ele alıp çözüm önerileri üzerinde duracağız.

14 Haziran’da gerçekleşecek zirvemizin gelecek perspektifimiz açısından oldukça önemli olduğunu düşünüyoruz. Zirvede konuşulacak konulara derinlemesine bir bakış kazandırmak için zirve gerçekleştikten sonraki bir yıl içinde de bu konulara eğileceğimiz farklı programlarımız olacak. Erzurum’da yer alan ticaret, sanayi, eğitim, sağlık, siyaset, spor, sanat-kültür, STK camiamız ve tüm halkımızı 14 Haziran’da Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan Uluslararası Farkındalık Zirvesi’ne davet ediyorum” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Kaynak: İhlas Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

reklam alanı13
reklam alanı 14

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

n50 İhbar Hattı