AÜ Spor Bilimleri Fakültesi’nden iyilik projeleri

AÜ Spor Bilimleri Fakültesi’nden iyilik projeleri

ABONE OL
31 Mayıs 2022 13:05
AÜ Spor Bilimleri Fakültesi’nden iyilik projeleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL
öne çıkan görsel altı reklam alanı
satır solu reklam alanı 300x250
mobil reklam alanı

Akdeniz Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin “Şimdi Üniversitemiz İçin” ana temalı toplumsal duyarlılık ve katkı projelerinin kazananlar belli oldu. En başarılı 3 projenin sahibi ödülünü aldı.

paragraf sonrası reklam alanı

Akdeniz Üniversitesi(AÜ) Spor Bilimleri Fakültesi tarafından “Şimdi Üniversitemiz İçin” ana temalı toplumsal duyarlılık ve katkı değerlendirme toplantısı ve ödül töreni gerçekleştirildi. Spor Bilimleri Fakültesi Konferans Salonu’nda ön elemeyi geçen 10 projenin özel bir jüri tarafından on kategoride değerlendirilmesi sonucunda en başarılı 3 proje belirlendi.

“Özel çocuklara özel proje”

Jüri üyelerinin titiz değerlendirmeleri sonucunda Doç. Dr. Cenk Temel’ in yönettiği, “Özel Çocuklara Rekreatif Etkinliklerle Destek Projesi” en başarılı proje seçildi. Prof. Dr. Faik Ardahan’ın yönettiği, “Engelli Empati Park, Farklılıkların Farkına Var Projesi” ise jüri tarafından en başarılı 2. proje olarak belirlendi. Doç. Dr. Tuba Melekoğlu ile Öğr. Gör. Yılmaz Kaplan ise hazırladıkları “Temiz, Güzel Çevre; Sağlıklı, Mutlu Üniversite Projesi” ile en başarılı 3. proje ödülünün sahibi oldu.

3. paragraf sonrası reklam alanı

“İki taraflı fayda”

paragraf sonrası reklam alanı

Törende konuşan Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Abdurrahman Aktop, “Fakültemizde gerçekleştirilen toplumsal duyarlılık ve katkı projelerinin hem ihtiyaç grupları, hem de öğrenciler açısından amaçları, hedefleri söz konusu. Projeler, farklı ihtiyaç gruplarının bilinç düzeylerinin ve yaşam kalitelerinin yükseltilmesine yönelikken, öğrencilerimizin de sadece almayı ve bunun için beklemeyi değil; vermeyi, paylaşmayı ve özveride bulunmayı öğrenmeleri; yakınılan şeyleri değiştirmek için kendilerinin de birçok şey yapabileceklerini, fark yaratabileceklerini bilmelerini sağlamaktadır. Projelerin temel kaygısı, doğal ve sosyal çevreye duyarlı olmak, katkı yapmak ve fayda üretmektir. Bizim için, ölçülebilirlik ve bunların emek-yoğun, içten, düzenli, sürekli, kalıcı ve öz kaynaklarla gerçekleştirilmesi, önceliklidir” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Kaynak: İhlas Haber Ajansı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

reklam alanı13
reklam alanı 14

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

n50 İhbar Hattı